Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 26.4.2018
Nepřítomné třídy01234567891011
3.AAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
4.EOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdp
4.FOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdp
6.AOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdp
6.BOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdpOdp
Nepřítomní učitelé01234567891011
Čolasová Andronika(slu)------------
Erlebach Petr(slu)-Sv
Hrdinová Pavlína(Dohl)-..Js....-......---
Kozderková Lucie(slu)Kc
Laušmanová Marie(slu)Fi
Luhanová Marie(Lékř)-..
Ordoš Jan(slu)MaMa
Podzimková Eva(JI)......Kn
Slavíková Dana(Dohl)--Sm..........---
Šiková Lucie(Lékř)..Řm
Urbanová Marta(Lékř)..
Vinkler Martin(slu)NsDe
Vondráčková Helena(slu)......
Změny v rozvrzích učitelů:
Babiera Jose1. hododpadáACAE4.F (B1CA)+zrušeno
2. hododpadáACAE4.F (B1CA)+
3. hododpadáAj6.B (A1)
5. hododpadáAj4.F (A1)+
Balonová Sára5. hododpadáAj4.F (A4)+
Birhanzl Ingrid3. hododpadáŠj4.F (Šj2)
Bis Ondřej6. hododpadáZsv4.F
7. hododpadáZsv4.E
Brousilová Naděžda5. hododpadáČj6.A
Cymbalak Jankovská Bohumila3. hododpadáAj3.A (A2)
Derka Vítězslav3. hodsupl. (Vi slu)Čj1.F(005)přespočetná hod.
4. hododpadáČj4.E
Drahotová Jindřiška1. hododpadáDu6.B (B1Du)+zrušeno
2. hododpadáDu6.B (B1Du)+
Erlebach Petr1. hodnavíc TřH4.E(204)za odpadlou
1. hododpadáTv1.E (Chl)zrušeno
Fajfr Marek1. hododpadáSSV6.B (B1Sv)+zrušeno
2. hododpadáSSV6.B (B1Sv)+
8. hododpadáEste6.B (T5Es)+
9. hododpadáEste6.B (T5Es)+
Fišerová Veronika5. hodsupl. (La slu)VkBi5.C (B1kB)+(211)přespočetná hod.
Hašková Michaela3. hododpadáAj3.A (A1)
4. hododpadáZsv3.A
Horyna Martin1. hodnavíc F4.B(005)za odpadlou
1. hododpadáF4.B (FlCs)zrušeno
2. hodnavíc F4.B(103)za odpadlou
2. hododpadáF4.B (FlCs)zrušeno
Hrdinová Pavlína0.-10. hod Pedagogický dohled
Imramovská Pavla2. hododpadáČj3.A
Jásková Dagmar2. hodsupl. (Hr Dohl)Nj1.E (N1)(202)za odpadlou
Kalinová Daniela5. hododpadáAj4.F (A3)+
Kinclová Petra4. hodsupl. (Kz slu)Z2.B(206)přespočetná hod.
5. hodzměna Z2.F(022)
Knappová Ivana1. hodzměna Ch1.A(305)
3. hodsupl. (Po JI)M5.A(306)za odpadlou
Kortli Inna4. hodzměna Aj5.B (A1)(103)
5. hododpadáAj4.F (A2)+
Kozderková Lucie1. hododpadáEk6.B (B1Ek)+zrušeno
2. hododpadáEk6.B (B1Ek)+
5. hodzměna Ek5.C (B1Ek)+(103)
Král Matěj3. hododpadáZsv6.A
4. hododpadáZsv6.B
Kvíz Milan5. hododpadáM3.A
Laušmanová Marie1. hododpadáB3.A
8. hododpadáB3.A (BiL)
9. hododpadáB3.A (BiL)
Maroušková Zuzana2. hodzměna Tv1.A (Dív)(221)
2. hodspojeno (Or slu)Tv1.A (Chl)(221)
3. hodspojeno (Or slu)Tv3.F (Chl)(221)
3. hodzměna Tv3.F (Dív)(221)
Mišíková Eva6. hododpadáFj6.B (Fj)
Nesvadba Petr2. hodsupl. (Vi slu)M5.B(101)za odpadlou
8. hododpadáPo6.B (T5Po)+
9. hododpadáPo6.B (T5Po)+
Ordoš Jan1. hodnavíc TřH6.A(313)přespočetná hod.
Podzimková Eva4. hododpadáČj4.F
5. hododpadáČj6.B
Reinosová Nikola1. hododpadáKšj4.F (B1kŠ)+zrušeno
2. hododpadáKšj4.F (B1kŠ)+
3. hododpadáŠj4.F (Šj1)
6. hododpadáŠj6.B (Šj)
Římalová Hana2. hodspojeno (Šl Lékř)IKT3.C (A1)(008)
4. hodzměna M3.F(203)
Slavíková Dana0.-10. hod Pedagogický dohled
Smatana Ján2. hodsupl. (Sl Dohl)Nj4.A (N2)(205)za odpadlou
3. hododpadáNj4.E (N2)
4. hododpadáNj6.A (N2)
Staněk František1. hododpadáZMat6.B (B1zM)+zrušeno
2. hododpadáZMat6.B (B1zM)+
Suchánková Ivana8. hododpadáSZe6.A (T5Zs)+
9. hododpadáSZe6.A (T5Zs)+
Svoboda Petr3. hodsupl. (Er slu)D5.B(103)za odpadlou
Šiková Lucie8. hododpadáPhp6.B (T5Ph)+
9. hododpadáPhp6.B (T5Ph)+
Šilhánková Helena3. hododpadáAj6.B (A2)
6. hododpadáAj6.A (A1)
Šmíd Martin1. hododpadáKb4.F (B1kB)+zrušeno
2. hododpadáKb4.F (B1kB)+
8. hododpadáBiČl6.B (T5Bč)+
9. hododpadáBiČl6.B (T5Bč)+
Šulcová Věra8. hododpadáPM6.B (T5pM)+
9. hododpadáPM6.B (T5pM)+
Vinkler Martin1. hodnavíc TřH4.F(302)za odpadlou
1. hododpadáM3.Czrušeno
Vondráčková Helena1. hodnavíc TřH6.B(203)za odpadlou
1. hododpadáCh4.B (FsCl)zrušeno
Znamenáčková Hana4. hodzměna Aj2.F (A4)+(022)
6. hododpadáAj6.A (A2)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodCh(305)změnaKnappová Ivana
2. hodTvDív(221)změnaMaroušková Zuzana
2. hodTvChl(221)spojíMaroušková Zuzana(Or)
1.B5. hodNjNjodpadá(Sl)
1.E1. hodTvChlodpadá(Er)
2. hodNjN1(202)suplujeJásková Dagmar(Hr)
1.F3. hodČj(005)suplujeDerka Vítězslav(Vi)
2.A1. hodČjodpadá(Po)
2.B4. hodZ(206)suplujeKinclová Petra(Kz)
2.E1. hodNjN1odpadá(Hr)
4. hodAjA4(022)změnaZnamenáčková Hana
2.F4. hodAjA4(022)změnaZnamenáčková Hana
5. hodZ(022)změnaKinclová Petra
3.A0.-10. hod Akce
3.B1. hodIKTA1odpadá(Šl)
3.C1. hodModpadá(Vi)
2. hodIKTA1(008)spojíŘímalová Hana(Šl)
3.E2. hodAjA2odpadá(Lu)
5. hodEkB1Ek(103)změnaKozderková Lucie
5. hodVkBiB1kB(211)suplujeFišerová Veronika(La)
3.F2. hodAjA2odpadá(Lu)
3. hodTvChl(221)spojíMaroušková Zuzana(Or)
3. hodTvDív(221)změnaMaroušková Zuzana
4. hodM(203)změnaŘímalová Hana
5. hodEkB1Ek(103)změnaKozderková Lucie
5. hodVkBiB1kB(211)suplujeFišerová Veronika(La)
4.A2. hodNjN2(205)suplujeSmatana Ján(Sl)
4.B1. hodF(005)navícHoryna Martin
1. hodFFlCsodpadá(Ho)
1. hodChFsClodpadá(Vo)
2. hodF(103)navícHoryna Martin
2. hodFFlCsodpadá(Ho)
2. hodChFsClodpadá(Vo)
4.E1. hodTřH(204)navícErlebach Petr
1. hodDuB1Duodpadá(Dh)
1. hodEkB1Ekodpadá(Kz)
1. hodSSVB1Svodpadá(Fa)
1. hodKbB1kBodpadá(Šm)
1. hodZMatB1zModpadá(St)
1. hodACAEB1CAodpadá(Bb)
2.-11. hod odpadlo
4.F1. hodTřH(302)navícVinkler Martin
1. hodDuB1Duodpadá(Dh)
1. hodEkB1Ekodpadá(Kz)
1. hodSSVB1Svodpadá(Fa)
1. hodZMatB1zModpadá(St)
1. hodKbB1kBodpadá(Šm)
1. hodKšjB1kŠodpadá(Re)
1. hodACAEB1CAodpadá(Bb)
2.-11. hod odpadlo
5.A3. hodM(306)suplujeKnappová Ivana(Po)
5. hodEkB1Ek(103)změnaKozderková Lucie
5. hodDSDvB1DSodpadá(Hr)
6. hodDSDvB2Dsodpadá(Hr)
5.B1. hodNjN1odpadá(Ur)
2. hodM(101)suplujeNesvadba Petr(Vi)
3. hodD(103)suplujeSvoboda Petr(Er)
4. hodAjA1(103)změnaKortli Inna
5. hodEkB1Ek(103)změnaKozderková Lucie
5. hodVkBiB1kB(211)suplujeFišerová Veronika(La)
6. hodDSDvB2Dsodpadá(Hr)
5.C5. hodEkB1Ek(103)změnaKozderková Lucie
5. hodVkBiB1kB(211)suplujeFišerová Veronika(La)
6.A1. hodTřH(313)navícOrdoš Jan
1. hodEkB1Ekodpadá(Kz)
1. hodSSVB1Svodpadá(Fa)
1. hodZMatB1zModpadá(St)
1. hodACAEB1CAodpadá(Bb)
2.-11. hod odpadlo
6.B1. hodTřH(203)navícVondráčková Helena
1. hodDuB1Duodpadá(Dh)
1. hodEkB1Ekodpadá(Kz)
1. hodSSVB1Svodpadá(Fa)
1. hodKbB1kBodpadá(Šm)
1. hodZMatB1zModpadá(St)
1. hodACAEB1CAodpadá(Bb)
1. hodKšjB1kŠodpadá(Re)
2.-11. hod odpadlo
Pedagogický dohled u třídy:
3.A, 0.-10.hod - Hrdinová Pavlína, Slavíková Dana